041547721

  • Domov
  • 3. akvatlon Osnovnih šol Obalno-kraške regije – REZULTATI

3. akvatlon Osnovnih šol Obalno-kraške regije – REZULTATI

Prijave niso več možne!
MESTO Ime Priimek Spol Letnik rojstva Šola Kraj
DEČKI 2000 in 2001
1 Nicolo Kravanja M 2000 SE OŠ Vincenzo e Diego de Castro Pirano/Piran Piran
2 Bor Breznikar M 2000 OŠ Koper Koper
DEKLICE 2000 in 2001
1 KAREN G. PODVRŠČEK Ž 2000 ELVIRE VATOVEC PRADE PRADE
2 Enya Kvarantan Ž 2001 SE OŠ Vincenzo e Diego de Castro Pirano/Piran Piran
DEČKI 2002 in 2003
1 Lukas Lipužič M 2002 SE OŠ Vincenzo e Diego de Castro Pirano/Piran Piran
2 Gašper Bubola M 2002 OŠ Elvire Vatovec Prade 6000 Koper
3 Rok Gombač M 2003 OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača
DEKLICE 2002 in 2003
1 Nika Tominc Ž 2002 OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača
2 Lara Kocjan Ž 2002 OŠ Elvira Vatovec Prade Koper
3 PETRA RADOVANOVIČ Ž 2003 OŠ DUŠANA BORDONA SEMEDELA KOPER
NI TEK Eneja Berlič Ž 2003 OŠ Istrskega odreda Gračišče Gračišče
DEČKI 2004 in mlajši
1 Matic Turk M 2004 OŠ Ivana Babiča Jagra Marezige Marezige
2 Matia Apollonio M 2005 OŠ Dušana Bordona Koper
3 Gašper Fičur M 2004 Šmarje Šmarje
4 Erik Klampfer M 2007 Dekani Dekani
5 tilen italo M 2004 os šola koper koper
6 Žak Pervanja M 2007 OŠ Dušana Bordona Koper
7 Leon Krbavčič Bandelj M 2004 OŠ Dušan Bordon Koper
8 VID DOBRINJA
9 Jakob Ivančič M 2007 Prade, podružnica Sv. Anton Sv. Anton
10 VAL JURŠIČ M 2006 OŠ ANTONA UKMARJA KOPER
11 ANEJ KORADIN M 2004 OŠ DUŠANA BORDONA SEMEDELA, KOPER
12 JAKA MAJKIĆ M 2006 IVANA BABIČA JAGRA MAREZIGE MAREZIGE
13 LAN LEGOVIČ M 2007 OŠ Elvire Vatovec Prade, podr.Sv.Anton Pobegi
14 TIAN KORADIN M 2007 OŠ DUŠANA BORDONA SEMEDELA, KOPER
15 Kristjan De Faveri M 2006 OŠ Elvire Vatovec Prade Podružnica Sv. Anton Sv. Anton
16 MAJ JURJEVIĆ PILJA M 2007 DUŠANA BORDONA KOPER
17 Martin Tavčar M 2007 Elvira Vatovec Prade Prade
18 KEVIN DE FAVERI M 2006 OSNOVNA ŠOLA ELVIRA VATOVEC PRADE SV.ANTON
19 Eman Alihodzic M 2006 OS.KOPER Dekani
20 gaber čehovin m 2008 OŠ VOJKE ŠMUC izola
21 Marko Cencič M 2008 Vojke Šmuc Izola
NI TEK Alem Hasančević M 2004 oš dušan bordon koper
DEKLICE 2004 in mlajše
1 ARLEN G. PODVRŠČEK Ž 2005 ELVIRE VATOVEC PRADE PRADE
2 Lea Koželj Ž 2005 OŠ Ivana Babiča Jagra Marezige Marezige
3 VITA VODOPIJA Ž 2004 OŠ KOPER KOPER
4 Lara Ferjančič Ž 2004 OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača
5 EVA LOVRIČ Ž 2005 OŠ VOJKE ŠMUC IZOLA
6 GAJA KOVAČIČ Ž 2005 DEKANI ČRNI KAL
7 ANA MARINA VADNOV Ž 2007 OŠ LIVADE IZOLA
8 FEDERICA MARCHESICH Ž 2004 ŠMARJE PRI KOPRU ŠMARJE
9 Nastia Požru Ž 2004 Šmarje pri Kopru Šmarje
10 Zofija Fičur Ž 2005 Šmarje Šmarje
11 Anabel Haber Todorović Ž 2004 Osnovna šola Koper Koper
12 AJDA VODOPIJA Ž 2007 OŠ KOPER KOPER
13 Layla Alihodzic Ž 2007 OS.KOPER Dekani
14 ENI KOZLOVIČ Ž 2007 OŠ ISTRSKEGA ODREDA GRAČIŠČE GRAČIŠČE
15 Eva Berlič Ž 2007 OŠ Istrskega odreda Gračišče Gračišče
16 sara gabersek Ž 2008 osnovna sola koperkkkoperkoperkoper koper
NI TEK Katarina Gregorič Ž 2007 Osnovna šola istrskega odreda Gračišče Gračišče
NI TEK PIA RENDIČ Ž 2007 OŠ KOPER KOPER
Подвесные потолки